Koženky, potahy, imitace kůže, umělá koženka, čalounictví - Ampexen.czrole

Imitace kůže Ampexen® je vhodná pro výrobu čalounickou, galanterní a obuvnickou a nově i zdravotnickou. Pro svou vysokou tažnost se velice osvědčila jako materiál k čalounění interiérů a potahů automobilů, letadel, potahů interiérových dveří apod. Struktura povrchu této koženky je dokonalou imitací povrchu kůže. Zejména koženka Komfort a Dolaro je díky svým vlastnostem vhodná k čalounění sedacích souprav atd.

Výrobce koženky Ampexen® ji na český trh dodává v mnoha barvách a různých dezénech s rozmanitou povrchovou úpravou. Všechny druhy koženky je možné objednat také v nehořlavé úpravě. Ekokůže Ampexen® mají vynikající užitné vlastnosti, vysokou cykliku oděru, velmi vysokou pevnost i tažnost. Nové zdravotnícké koženky SN jsou pak odolněší při styku s oleji. KOženka SN byla také podrobena testům podle normy DIN 5510 - nehořlavost koženky.

Všechny druhy imitací byly výrobcem i dodavatelem podrobeny náročným zkouškám v zahraničí i v České republice. V současné době jsou používány například firmou Day Dream k výrobě sedacíh vaků a pytů na sezení Sedací pytle a vaky, které vydrží.


Partneři našeho webu
© 2008 - kozelma@gmail.com - tvorba webových aplikací & graphicz - design studio